Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse curatenie

Număr anunț
DA21194240
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Stefan Barsanescu" (CUI RO11527805)
Furnizor / câștigător
CRIANCEZ SRL (CUI RO27589880)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.264,39 RON
Valoare atribuită
2.264,39 RON
Data publicării
12.09.2018 13:28
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 18:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.264,39 RON

din 2.264,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.