Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANUSI EXAMINARE LATEX NEPUDRATE marimea M = 30 cutii; marimea L=30 cutii ; Marimea S = 30 cutii

Număr anunț
DA21191518
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE POROSCHIA (CUI 4568438)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
18424500-2 · Manusi lungi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.305 RON
Valoare atribuită
1.305 RON
Data publicării
12.09.2018 11:27
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.305 RON

din 1.305 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.