Ofertă acceptată Cumpărare directă

PARCHET OAK

Număr anunț
DA21190351
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 3 PETROSANI (CUI 4468935)
Furnizor / câștigător
MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
Cod CPV
44112240-2 · Parchet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.046 RON
Valoare atribuită
5.046 RON
Data publicării
12.09.2018 10:33
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.046 RON

din 5.046 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.