Ofertă acceptată Cumpărare directă

Router de acces internet pentru reteaua locala de internet

Număr anunț
DA21187424
Autoritate contractantă
Clubul Copiilor, Orasul Valenii de Munte (CUI 29083390)
Furnizor / câștigător
AVANTECH INTERACTIVE SYSTEMS SRL (CUI RO33750572)
Cod CPV
32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
399 RON
Valoare atribuită
399 RON
Data publicării
11.09.2018 20:45
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 20:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

399 RON

din 399 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.