Ofertă acceptată
Cumpărare directă
alimente
- Număr anunț
- DA21191545
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.17 (CUI 28624810)
- Furnizor / câștigător
- LIDAS SRL (CUI RO4611791)
- Cod CPV
- 15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 645,44 RON
- Valoare atribuită
- 645,44 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 11:28
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 11:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
645,44 RON
din 645,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro