Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire expertiza in scopul stabilirii puterii instalate necesare pentru alimentarea cu energie el

Număr anunț
DA21188641
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii-Unitatea Militara nr.01483 Zalau (CUI 17455910)
Furnizor / câștigător
EL CONSTRUCT SRL (CUI RO13605900)
Cod CPV
65300000-6 · Distributie de energie electrica si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
12.09.2018 09:18
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.