Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Abonament -mentenanta 12 luni, Deviz Profesional ISDP 10, configuratia Antreprenor
- Număr anunț
- DA21176549
- Autoritate contractantă
- R1096128 Compania APA Brasov
- Furnizor / câștigător
- INTERSOFT START SOLUTIONS SRL (CUI RO33322231)
- Cod CPV
- 48330000-0 · Pachete software de planificare si productivitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 11.09.2018 08:16
- Termen limită
- 16.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.200 RON
din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro