Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER XEROX WorkCentre 7830

Număr anunț
DA21189593
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MOLDOVA SULITA (CUI 14094471)
Furnizor / câștigător
HERALD SRL (CUI RO7384634)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
573,91 RON
Valoare atribuită
573,91 RON
Data publicării
12.09.2018 10:01
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

573,91 RON

din 573,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.