Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus Laser Original Canon Cartridge CRG 725 LBP6000

Număr anunț
DA21187639
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL BEETHOVEN (CUI 4941412)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
394 RON
Valoare atribuită
394 RON
Data publicării
12.09.2018 08:01
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 15:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

394 RON

din 394 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.