Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,3% sub estimat
Consumabile imprimante, multifunctionale, copiatoare
- Număr anunț
- DA21187387
- Autoritate contractantă
- Clubul Copiilor, Orasul Valenii de Munte (CUI 29083390)
- Furnizor / câștigător
- AVANTECH INTERACTIVE SYSTEMS SRL (CUI RO33750572)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.182 RON
- Valoare atribuită
- 1.178 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 11.09.2018 19:58
- Termen limită
- 16.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 20:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.178 RON
din 1.182 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 4 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.