Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartuse toner pentru copiatoare Canon: C-EXV33, C-EXV34 black, C-EXV34 cyan, magenta, yellow

Număr anunț
DA21173555
Autoritate contractantă
Municipiul Lupeni (CUI 4375046)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.355,40 RON
Valoare atribuită
1.355,40 RON
Data publicării
10.09.2018 14:13
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.355,40 RON

din 1.355,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.