Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional A4 LEXMARK MX517de monocrom copy,print 42ppm,scaner,fax ,duplex

Număr anunț
DA21181711
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL BACAU (CUI 17704752)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
Cod CPV
30231100-8 · Terminale informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.448 RON
Valoare atribuită
1.448 RON
Data publicării
11.09.2018 12:04
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 13:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.448 RON

din 1.448 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.