Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Degresant spray puternic Professional 750 ml Cif
- Număr anunț
- DA21192521
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE "I. N. SOCOLESCU (CUI 4192731)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 39831220-4 · Agenti degresanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 111,20 RON
- Valoare atribuită
- 111,20 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 12:12
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 12:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
111,20 RON
din 111,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro