Atribuită Cumpărare directă

Antivirus ESET Home Security Essential / Internet Security 10PC 5ANI

Număr anunț
DA35231469
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL KOLCSEY FERENC (CUI 3897475)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI 7559248)
Cod CPV
48760000-3 · Pachete software de protectie antivirus (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.275 RON
Data publicării
11.03.2024 13:47
Data finalizării
13.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.275 RON