Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dulap metalic pentru acte, cu 4 polite

Număr anunț
DA21180154
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA CURTEA DE APEL TARGU MURES (CUI 16779706)
Furnizor / câștigător
METALOBOX ROM-SUD SRL (CUI RO24186955)
Cod CPV
39132100-7 · Dulapuri de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.170 RON
Valoare atribuită
2.170 RON
Data publicării
11.09.2018 11:04
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 08:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.170 RON

din 2.170 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.