Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Executie lucari de modernizare drum
- Număr anunț
- DA21193860
- Autoritate contractantă
- Comuna Fratautii Noi (CUI 4326990)
- Furnizor / câștigător
- BRADMOND S.R.L. (CUI RO24984639)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 410.000 RON
- Valoare atribuită
- 450.000 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 13:12
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 13:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
450.000 RON
din 410.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro