Ofertă acceptată Cumpărare directă

Density: ~ 1,22 g/cm3 • Solub. in water: (20 ºC): miscible • pH(20 ºC) ~ 9 - 10

Număr anunț
DA21192447
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE IGIENA SI SANATATE PUBLICA VETERINARA (CUI 4203644)
Furnizor / câștigător
NOVACHIM TRADING SRL (CUI RO12178991)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123 RON
Valoare atribuită
123 RON
Data publicării
12.09.2018 12:09
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

123 RON

din 123 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.