Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Marker cardiac Varfuri de Reactie,Marker Cardiac Troponina,Marker Cardiac D-Dimer,Pachet deter. gaze
- Număr anunț
- DA21185426
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.300 RON
- Valoare atribuită
- 15.300 RON
- Data publicării
- 11.09.2018 14:45
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.300 RON
din 15.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro