Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 38,1% sub estimat

Vidas ATPO

Număr anunț
DA21183951
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BAICOI (CUI 2845265)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.112 RON
Valoare atribuită
687,93 RON 38,1% sub estimat
Data publicării
11.09.2018 13:42
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

687,93 RON

din 1.112 RON estimat 38,1%

Adjudecat la 61,9% din estimat · economie 424,07 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.