Ofertă acceptată
Cumpărare directă
KETOPROFENUM / Ketoprofen Rompharm 100 mg / 2 ml x 5 fiole x 2 ml sol. inj.
- Număr anunț
- DA21134861
- Autoritate contractantă
- Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.028 RON
- Valoare atribuită
- 2.028 RON
- Data publicării
- 05.09.2018 08:39
- Termen limită
- 16.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 13:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.028 RON
din 2.028 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro