Ofertă acceptată Cumpărare directă

amortizor

Număr anunț
DA21183307
Autoritate contractantă
Liceul Teologic Ortodox "Constantin Brâncoveanu" Fagaras (CUI 29464904)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI RO5211602)
Cod CPV
34325100-2 · Amortizoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
655,50 RON
Valoare atribuită
655,50 RON
Data publicării
11.09.2018 13:14
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

655,50 RON

din 655,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.