Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente de protectie

Număr anunț
DA21188889
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M.01585 Alba (CUI 4563260)
Furnizor / câștigător
VARVI STYLL SRL (CUI RO9065380)
Cod CPV
35111300-8 · Extinctoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.184,87 RON
Valoare atribuită
12.184,87 RON
Data publicării
12.09.2018 09:29
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.184,87 RON

din 12.184,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.