Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Cadastru sistematic categoria II
- Număr anunț
- DA20548714
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA LUPULUI (CUI 16384625)
- Furnizor / câștigător
- DEDIU D. DUMITRU-SPECIALIST CADASTRU (CUI 36663608)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.090 RON
- Valoare finală
- 42.090 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 11:08
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 13:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.