Ofertă refuzată Cumpărare directă

DOHANY CASUTA 120X113X11 NUMAR DE REFERINTA: 46945101 PRET DE CATALOG: 352,10 RON / Unitate de mas

Număr anunț
DA21164672
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII AUSEU (CUI 19074688)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
37520000-9 · Jucarii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352,10 RON
Valoare finală
352,10 RON
Data publicării
07.09.2018 14:19
Termen limită
12.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.