Ofertă refuzată Cumpărare directă

Dispozitiv de monotorizare pentru automotorul TMC- 146 tip EM 130

Număr anunț
DA21170298
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
MEDISERV SRL (CUI RO15169122)
Cod CPV
38640000-3 · Dispozitive cu cristale lichide (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.700 RON
Valoare finală
6.700 RON
Data publicării
10.09.2018 11:42
Data finalizării
12.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.