Ofertă acceptată Cumpărare directă

Accesorii pentru tractor

Număr anunț
DA21194447
Autoritate contractantă
Comuna Craciunesti (CUI 4323187)
Furnizor / câștigător
UNGAROM SERVCOM SRL (CUI RO2852815)
Cod CPV
34390000-7 · Accesorii pentru tractoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
498,30 RON
Valoare atribuită
498,30 RON
Data publicării
12.09.2018 13:36
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

498,30 RON

din 498,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.