Ofertă acceptată Cumpărare directă

lada izoterma transport probe

Număr anunț
DA21194121
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
Furnizor / câștigător
MULTILAB (CUI RO15537534)
Cod CPV
39221150-3 · Recipiente izoterme (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.207,55 RON
Valoare atribuită
6.207,55 RON
Data publicării
12.09.2018 13:23
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.207,55 RON

din 6.207,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.