Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale de curatenie

Număr anunț
DA21192670
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ING. GHEORGHE PANCULESCU", ORASUL VALENII DE MUNTE (CUI 29055349)
Furnizor / câștigător
PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI RO22585925)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
993,70 RON
Valoare atribuită
993,70 RON
Data publicării
12.09.2018 12:19
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

993,70 RON

din 993,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.