Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAVETE BUMBAC 50X40CM

Număr anunț
DA21192613
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE "I. N. SOCOLESCU (CUI 4192731)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
39510000-0 · Articole textile de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53,60 RON
Valoare atribuită
53,60 RON
Data publicării
12.09.2018 12:16
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53,60 RON

din 53,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.