Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat Alizee AW12GR, 12000 BTU, Inverter cu instalare 3-5 zile lucratoare

Număr anunț
DA21190909
Autoritate contractantă
UM01877 (CUI 4266251)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.109,19 RON
Valoare atribuită
4.109,19 RON
Data publicării
12.09.2018 10:57
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.109,19 RON

din 4.109,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.