Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie materiale curatenie
- Număr anunț
- DA21186839
- Autoritate contractantă
- COMUNA DOBROESTI (CUI 4283503)
- Furnizor / câștigător
- S.C. DOXPAPER S.R.L. (CUI RO15495200)
- Cod CPV
- 39800000-0 · Produse de curatat si de lustruit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 299,68 RON
- Valoare atribuită
- 299,68 RON
- Data publicării
- 11.09.2018 16:04
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 12:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
299,68 RON
din 299,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro