Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cuptor cu microunde Hansa AMG17M70VH, 700 W, 17 L
- Număr anunț
- DA21186234
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Szekely Karoly Miercurea Ciuc (CUI 4245453)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 39711362-4 · Cuptoare cu microunde (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 176,46 RON
- Valoare atribuită
- 176,46 RON
- Data publicării
- 11.09.2018 15:22
- Termen limită
- 16.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 16:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
176,46 RON
din 176,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro