Ofertă acceptată Cumpărare directă

saltea lamelara 5cm alu

Număr anunț
DA21188819
Autoritate contractantă
ENET S.A. (CUI RO8123890)
Furnizor / câștigător
RURAL CONSTRUCT SRL (CUI RO2847231)
Cod CPV
44111520-2 · Materiale de izolatie termica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,05 RON
Valoare atribuită
126,05 RON
Data publicării
12.09.2018 09:26
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,05 RON

din 126,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.