Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Elaborare cerere finantare in parteneriat - POR 2014-2020 - OS 8.1A - Ambulatorii
- Număr anunț
- DA21180168
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC MIZIL (CUI 2844561)
- Furnizor / câștigător
- PERFORMS HVR CONSULTING SRL (CUI RO29460163)
- Cod CPV
- 79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.000 RON
- Valoare atribuită
- 70.000 RON
- Data publicării
- 11.09.2018 11:04
- Termen limită
- 16.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 14:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
70.000 RON
din 70.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro