Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE UM 02216 - PT. UM 01463
- Număr anunț
- DA21192126
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA (CUI 15051428)
- Furnizor / câștigător
- MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
- Cod CPV
- 42912350-0 · Echipamente de instalare a filtrelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 638 RON
- Valoare atribuită
- 638 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 11:55
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
638 RON
din 638 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro