Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bilet avion Bucuresti Salt Lake City 09-22SEP si Bilet avion Bucuresti Salt Lake City 12-22SEP
- Număr anunț
- DA21171447
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
- Furnizor / câștigător
- DANCO PRO COMMUNICATION S.R.L. (CUI RO9482566)
- Cod CPV
- 60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.952,90 RON
- Valoare atribuită
- 28.952,90 RON
- Data publicării
- 10.09.2018 12:37
- Termen limită
- 16.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 09:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28.952,90 RON
din 28.952,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro