Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATII TENCUIELI HIDROFOBIZANTE SI ZUGRAVELI ANTIUMEZEALA
- Număr anunț
- DA21191262
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD (CUI 3520032)
- Furnizor / câștigător
- CASTRUM-TIM SRL (CUI RO1814023)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 92.400 RON
- Valoare atribuită
- 92.400 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 11:16
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 12:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
92.400 RON
din 92.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro