Ofertă acceptată Cumpărare directă

EXECUTIE ALIMENTARE CU APA

Număr anunț
DA21188680
Autoritate contractantă
Comuna BAIA (CUI 4674790)
Furnizor / câștigător
COSMA 2006 SRL (CUI 18292293)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.400 RON
Valoare atribuită
15.400 RON
Data publicării
12.09.2018 09:20
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.400 RON

din 15.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.