Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari la invelitoarea acoperisului
- Număr anunț
- DA21187249
- Autoritate contractantă
- ACMVOL DESIGN S.A. (CUI 33137064)
- Furnizor / câștigător
- NEVAL SRL (CUI RO18460842)
- Cod CPV
- 45261210-9 · Lucrari la invelitoarea acoperisului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.493,46 RON
- Valoare atribuită
- 8.493,46 RON
- Data publicării
- 11.09.2018 17:21
- Termen limită
- 16.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 17:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.493,46 RON
din 8.493,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro