Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Amenajare parc Camin Cultural Bara
- Număr anunț
- DA21167250
- Autoritate contractantă
- COMUNA BARA (CUI 4548589)
- Furnizor / câștigător
- EBO GLASS SRL (CUI 29816270)
- Cod CPV
- 45212120-3 · Lucrari de constructii de parcuri tematice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.000 RON
- Valoare atribuită
- 31.000 RON
- Data publicării
- 10.09.2018 09:08
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 10:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
31.000 RON
din 31.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro