Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie pupitru banca elev - 2 locuri

Număr anunț
DA21192813
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.2 Piatra Neamt (CUI 17466804)
Furnizor / câștigător
TURIN MANAGEMENT SRL (CUI 33808577)
Cod CPV
50850000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a mobilierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.004 RON
Valoare atribuită
4.004 RON
Data publicării
12.09.2018 12:25
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.004 RON

din 4.004 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.