Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii secretariat - proiect Admis

Număr anunț
DA21187050
Autoritate contractantă
Asociatia „BRAHMA” (CUI 30437563)
Furnizor / câștigător
INITIAL MANAGEMENT & INVESTMENTS SRL (CUI 37809664)
Cod CPV
79500000-9 · Servicii de asistenta in birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.200 RON
Valoare atribuită
43.200 RON
Data publicării
11.09.2018 16:29
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 16:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.200 RON

din 43.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.