Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cullmann Cross CB3.1 - cap trepied bila

Număr anunț
DA21186626
Autoritate contractantă
Muzeul Judetean Teoharie Antonescu Giurgiu (CUI 4950496)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
624,18 RON
Valoare atribuită
624,18 RON
Data publicării
11.09.2018 15:47
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 09:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

624,18 RON

din 624,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.