Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cazare Bucuresti OIRNV 12sep2018

Număr anunț
DA21189767
Autoritate contractantă
Organismul Intermediar Regional pentru Programe Europene Capital Uman - Regiunea Nord Vest (CUI 20747400)
Furnizor / câștigător
TRAVEL TIME D&R SRL (CUI 17926970)
Cod CPV
55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
701,85 RON
Valoare atribuită
701,85 RON
Data publicării
12.09.2018 10:09
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

701,85 RON

din 701,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.