Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii consultanta tehnico-financiara privind intocmire caiet sarcini

Număr anunț
DA20938767
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CERCETARI ECO-MUZEALE "GAVRILA SIMION (CUI 4165680)
Furnizor / câștigător
GLOBAL-PROIECT SRL (CUI RO13696371)
Cod CPV
66171000-9 · Servicii de consultanta financiara (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
780 RON
Valoare finală
780 RON
Data publicării
31.07.2018 10:50
Termen limită
12.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.