Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Instrumente si Echipamente: Componente Platforma de Cercetare
- Număr anunț
- DA21190792
- Autoritate contractantă
- QUICKWEB INFO SRL (CUI RO13678723)
- Furnizor / câștigător
- TULIP COMPUTERS S.R.L. (CUI ro14171760)
- Cod CPV
- 30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.509 RON
- Valoare atribuită
- 2.509 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 10:52
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 12:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.509 RON
din 2.509 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro