Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serviciu extern SSM si servicii de cadru tehnic PSI
- Număr anunț
- DA21187222
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO" SINAIA (CUI 2845370)
- Furnizor / câștigător
- MIDOSIN CONSULTING SRL (CUI 26151538)
- Cod CPV
- 71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.040 RON
- Valoare atribuită
- 8.040 RON
- Data publicării
- 11.09.2018 17:12
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 10:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.040 RON
din 8.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro