Ofertă acceptată Cumpărare directă

Brosura A5, 48 pag,Brosura volum A5- 116 pag,Brosura volum A5- 472 pag,Carti de vizita,USB,Ecuson,Ro

Număr anunț
DA21188290
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI RO3268360)
Furnizor / câștigător
ADGENTI GRUP SERVICES S.R.L. (CUI 38683873)
Cod CPV
79810000-5 · Servicii tipografice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.507 RON
Valoare atribuită
3.507 RON
Data publicării
12.09.2018 08:58
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.507 RON

din 3.507 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.