Ofertă acceptată Cumpărare directă

Adeverinta (pentru elevi)

Număr anunț
DA21192313
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Puskas Tivadar (CUI 4201791)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI RO25155248)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4 RON
Valoare atribuită
4 RON
Data publicării
12.09.2018 12:04
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4 RON

din 4 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.