Atribuită Cumpărare directă

CPV: 71317000-3 Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (R

Număr anunț
DA35232781
Autoritate contractantă
Comuna Cetateni (Primaria comunei Cetateni) (CUI 4122434)
Furnizor / câștigător
SSM PROCONSULT 2007 SRL (CUI 22628260)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.200 RON
Data publicării
12.03.2024 13:47
Data finalizării
13.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.200 RON